BezpiecznaCiaza112023

Czy jestem w ciąży?? - moje objawy

10 lata 4 miesiąc temu #809714 przez emma
Szczerze mówiąc, nie znam przypadku, żeby negatywny test i miesiączka zapowiadały ciążę, ale jedyną pewną odpowiedź da test z krwi beta hcg.

Powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809723 przez Grzyb
TEST Z KRWI PLANUJĘ RÓWNIEŻ ZROBIĆ.. ALE DO TEGO CZASU CHYBA OSZALEJE Z NIEWIEDZY :P Z JEDNEJ STRONY BARDZO CHCĘ BYĆ W CIĄŻY, Z DRUGIEJ ZAŚ BOJĘ SIĘ... I TE NIEPOKOJĄCE PLAMIENIA, KTÓRE POJAWIŁY SIĘ NA 2 DNI PRZED DNIEM MIESIĄCZKI.. HM...
W KAŻDYM BĄDŹ RAZIE, DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ :side:

Noszę serce pod własnym sercem..
Czuję się za nie odpowiedzialna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811345 przez kristi*
Hej
Dwa rAzy robiłam test i oba wyszły pozytywnie dwie kreski
W piątek robiłam test beta i wyszło 955,7
Powiedzcie że jestem w ciąży bo chyba inaczej nie uwierze
4m-ce temu porobiłam i chciałabym żeby wszystko już było dobrze
Wizytę u gin mam dopiero 20 stycznia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #827773 przez meli1990
Witam. Jestem nowa na forum i chciałam się dowiedzieć czy mogłam zajść w ciąże gdy kochałam się z mężem 23 stycznia rano? Okres miałam 8 stycznia przez 6 dni. A mój cykl trwa 31-32 dni. Ostatnio w miarę regularnie. Chcielibyśmy mieć córeczkę teraz. A nie umiem obliczyć kiedy mam dni przed owulacją dokładnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827785 przez Asia K
jak dobrze licze byl to twój 20dc - nie wiadomo ile u ciebie trwa faza lutealna . Ja stosowałam testy owulacyjne by wykryc kiedy mam owulacje - w twoim przypadku moglas trafic na kncówke dni płodnych ale zadna z nas ci nie powie czy bylo to przed twoja owulacją :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #827835 przez meli1990
Według moich obliczeń to będzie 15,16 dzień cyklu. Byłam u lekarza 22 stycznia i miałam usg i w jednym jajniku był pęcherzyk ok 1 coś mm ( dokładnie nie pamiętam). Więc mam nadzieję ze będę w ciąży. Też zaczęłam mierzyć ostatnio temp w pochwie i jest 36,3 lub 36,4

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827903 przez gosiak
Temperaturka nie wskazuje na ciąże ani nawet nie wiadomo czy owu była skoro piszesz że cały czas taka temp. Po owulacji i w ciąży temperatura książkowo powinna wynosić 37,2 itp. Do poniżej 37 spada przed @, a przy przeziębieniu to raczej temperaturka idzie w góre a nie w dół :P

No ale życzę abym się myliła ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827951 przez meli1990
Ja właśnie mam przy przeziębieniu niska temp. Albo może być dwa ostatnie dni nie wiarygodne bo po 6 wstawałam do dziecka a później zasnęłam i obudziłam się i mierzyłam o 7. A wiem że nie powinno się wstawać zanim nie zmierzy się temp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827979 przez gosiak
Dokładnie tak, tempke mierzy się po przynajmniej 3-4 godzinach snu bez wcześniejszego wstawania ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #828077 przez meli1990
Dzisiaj też wstawałam po 5 do dziecka i zmierzyłam o 7 i było 36,3. A sprawdzałam z ciekawości jaka będzie temp o 7 wieczór i było 37. A według śluzu to chyba mam dni płodne. I jak się tu wyznać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828174 przez gosiak
Mierzenie wieczorem nie ma sensu :) bo w ciągu dnia chodzisz i zawsze będzie wyższa temp. Niż ta z rana, najbardziej miarodajna jest rano zawsze o tej samej godzinie bez wstawania z łóżka, nawet zaleca się żeby mieć termometr pod ręką by nie wiercić się szukając go, a tym samym nagrzewać pochwe tarciem :silly:

A który masz dzić dzień cyklu? Może skoro śluz plodny masz to nadal jesteś przed owulacją?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828281 przez meli1990
Wiem że nie powinno się mierzyć temp wieczorem. A dzisiaj jest 20 dzień cyklu. U mnie chyba nie ma sensu ta obserwacja widzę. Bo mam nadżerkę i trudno mi się wyznać jaki jest śluz. Jak się udało zajść w ciąże to fajnie jak nie to będziemy próbować za miesiąc.
A ile powinno się mierzyć temp w pochwie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828311 przez gosiak
20dc to jeszcze możesz być przed owu ;) mi się zawsze zdawało że mam owulacje jak miałam śluz i temperaturka była odpowiednia (14-16dc)a u gina na monicie kilka razy byłam w 20-21dc i jeszcze byłam przed owu ;) w listopadzie udało mi się zajść w ciąże i p.podobnie w 22 dc bo wtedy mieliśmy przytulanka a wczesniej w 14-16 dc ale z usg ciąża byla mlodsza więc mozliwe że stykło dopiero w 22dc, także czasem nie warto patrzeć na śluzy i temperaturki a robić swoje np przez cały cykl co dwa dni ;)

A ja zawsze mierzyłam 5 min ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828499 przez meli1990
No właśnie nie wiem już kiedy mam te owulacje. Może już była to może będę w ciąży mam nadzieję. A chcieliśmy dziewczynkę teraz jakby się udało bo mamy już synka. Choć trochę się boję że mogę mieć jak przy pierwszym dziecku skurcze już w 7 miesiącu ale na szczęście udało się je powstrzymać i później urodziłam 8 dni po terminie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828794 przez meli1990
I nadal temp 36,3 a dzisiaj wstawałam ok 5 do dziecka. Może rzeczywiście nie miałam jeszcze owulacji albo przez to wstawanie do dziecka temp źle mi mierzy. Chyba kupie sobie test owulacyjny i wtedy się dowiem. Pożyjemy zobaczymy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl